Betpuan Para Yatırma Yöntemleri

Bahis sitelerinde en önemli konu finansal hizmetler konusudur. Para çekiminden sonra en ciddi konu da para yatırma işlemleridir. Uygun limitlerin ve yatırma yöntemlerinin bulunmaması durumunda istenilen oyunlara katılım sağlanamamaktadır. Bu sebeple oyuncular en hızlı şekilde ellerinde bulunan yöntem ile para yatırma işleminin gerçekleşmesini istemektedir. Betpuan Para Yatırma Yöntemleri çeşitliliğinin yanı sıra oldukça hızlı olması ile de bilinmektedir. Para yatırma yöntemleri son derece güvenilir bir şekilde sunulmaktadır.

Elexbet kaçak olarak hizmet sağlamakta olan bir sitedir. Bu gibi sitelerin sayısının fazla olduğu bilinmektedir. Sitenin yasal olmaması sebebiyle devlet tarafından konulmakta olan engellemelere para yatırma seçeneği üzerinden de mücadele edilmesi gerekmektedir. Bu sebeple Elexbet Para Yatırma Yöntemleri için kullanılmakta olan hesaplar durmadan güncellenmektedir. Sitede kullanılmakta olan yöntemler her geçen gün artırılmaktadır.

 

Betpuan Para Yatırma Yöntemleri ve Limitleri

 

Banka havalesi ile para yatırma yöntemi sitede aktif bir şekilde bulunmaktadır. Güncel banka bilgilerinin canlı destek hattı üzerinden temin edilmesi gerekmektedir. Tüm bankalara yatırım sağlanabilmektedir 500₺ alt limit ile yatırım yapılabilmektedir. Üst limit olarak 10 Bin TL sınır konulmuştur. Sitenin banka hesapları bilgileri sürekli değişiklik göstermektedir.

Papara ile para yatırma yöntemi sitede aktif bir şekilde bulunmaktadır. Güncel papara hesap bilgilerinin canlı destek hattı üzerinden temin edilmesi gerekmektedir. 100₺ alt limit ile yatırım yapılabilmektedir. Üst limit olarak 50 Bin TL sınır konulmuştur. Sitenin papara hesapları bilgileri sürekli değişiklik göstermektedir.

Cepbank ile para yatırma yöntemi sitede aktif bir şekilde bulunmaktadır. Herhangi bir şekilde bilgi almayı gerektirecek bir yatırım çeşidi değildir 5 dakika gibi bir süre içerisinde yatırım onaylanmaktadır. 50₺ alt limit ile yatırım yapılabilmektedir. Üst limit olarak 1000 TL sınır konulmuştur.

Sanal Kartlar 50₺,alt limit ile siteye yatırım yapılabilmektedir. Sitede birçok sanal kart bulunmaktadır. Kartların bilgisinin girilmesi ile birlikte kısa süre içerisinde hesaba para aktarımının yapılması mümkün olacaktır. Üst limit olarak kartların özelliklerine göre yatırım yapılabilmektedir. Kartların bir kısmı döviz üzerinden değerlendirilmektedir.

Envoysoft ile para yatırma yöntemi aracı kurum üzerinden havale işlemlerinin yapılması anlamına gelmektedir. Son derece güvenilir bir yöntemdir. Üyeler büyük bir havuz içerisinde birbirilerine para gönderimi yapmakta oldukları bir düzen içerisinde yapılmakta olan bir yatırım metodudur. 3-5 dakika arasında sonuçlanmaktadır. 100₺ alt limit ile yatırım sağlanabilmektedir 12 bin TL limite kadar yatırım yapılmasına müsaade edilmektedir.

CMT ile para yatırma yöntemi sitede aktif bir şekilde bulunmaktadır. Güncel CMT hesap bilgilerinin canlı destek hattı üzerinden temin edilmesi gerekmektedir. 5₺ alt limit ile yatırım yapılabilmektedir. Üst limit olarak 50 Bin TL sınır konulmuştur. Sitenin papara hesapları bilgileri sürekli değişiklik göstermektedir.

Makropay ile para yatırma yöntemi diğer yöntemler gibi güvenilir para yatırma yöntemleri arasında bulunmaktadır. 100₺ alt limit ile bu yöntem aracılığı ile yatırım yapılması mümkündür. Üst limit olarak 5000 TL limit ile para yatırma site içerisinde sağlanmaktadır.

Envoy ile para yatırma yöntemi aracı kurum üzerinden havale işlemlerinin yapılması anlamına gelmektedir. Son derece güvenilir bir yöntemdir. Üyeler büyük bir havuz içerisinde birbirilerine para gönderimi yapmakta oldukları bir düzen içerisinde yapılmakta olan bir yatırım metodudur. 3-5 dakika arasında sonuçlanmaktadır. 100₺ alt limit ile yatırım sağlanabilmektedir 12 bin TL limite kadar yatırım yapılmasına müsaade edilmektedir.

Hızlı QR ile para yatırma birçok sitede olduğu gibi Elexbet içerisinde de kullanılmaktadır. Limitlerinin az olmasının dışında her hangi bir sıkıntısı bulunmamaktadır. 50₺ alt limit ile bu yöntem ile para yatırma işlemi sağlanabilmektedir. üst limit olarak 500 tL bir para yatırma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Tüm bankalarda bulunan bir sistem olmadığından belli başlı bankalar ile bu yöntem ile para yatırma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Payznet kredi kartı sistemi ile birçok sitede bulunmayan yatırım yöntemi Elexbet içerisinde bulunmaktadır. Yöntem oldukça güvenilirdir. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kullanmak istediğimiz kartın bize ait olması durumudur. Bu durumun tersi olması durumunda bir daha bu yöntem ile para yatırmanın iptal olabilme durumu bulunmaktadır. Kartın üye sahibine ait olmaması durumunda belge talebi de olabilmektedir. Min 50₺ ile yatırım yapılabilmekte iken 3000 TL üst limit ile para yatırma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Anında Kredi Kartı ile birçok sitede bulunmayan yatırım yöntemi Elexbet içerisinde bulunmaktadır. Yöntem oldukça güvenilirdir. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kullanmak istediğimiz kartın bize ait olması durumudur. Bu durumun tersi olması durumunda bir daha bu yöntem ile para yatırmanın iptal olabilme durumu bulunmaktadır. Kartın üye sahibine ait olmaması durumunda belge talebi de olabilmektedir. Min 250₺ ile yatırım yapılabilmekte iken 3000 TL üst limit ile para yatırma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

 

Elexbet Para Yatırma Yöntemleri Özel Bonusları

Para yatırma yönteminin bonuslar üzerinde oldukça büyük bir etkisi bulunmaktadır. Yöntemlere bağlı olarak bonuslar verilmekte bazı yöntemler ile yatırım yapılması neticesinde bonus hakkı bulunmamaktadır. Özellikle ilk yatırım bonusu alımında yatırım yönteminin ne olduğu oldukça büyük önem taşımaktadır. Site özel zamanlarda bazı yatırım yöntemlerine özel olarak bonus da vermektedir. Bu kampanyalar sosyal medya hesaplarından, site üzerinden, e posta veya mesaj üzerinden üyelere gönderilmektedir.

Tagged with:

Yorum yapın